KÜNYE BİLGİLERİ

YAYINCI
MEDYABAR Multimedya-Haber Reklam ve Tanıtım Hizmetleri
Adres : Cumhuriyet mahallesi Kayın sokak Aydemir İşhanı No:10 Kat:2 daire 5 Adapazarı/Sakarya

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Aziz GÜVENER

YAYIN SORUMLUSU
Adem AĞIN

EDİTÖRLER
Kaan GÜMÜŞEL
İlkin AYTAÇ
İlhan OKŞİL

HUKUK DANIŞMANI
Av. Ercan Kaçmaz
Tel: 0542 433 21 64

MALİ İŞLER
SMMM Muzaffer Bosnalı 
Tel: 0 264 278 98 70

HABER MERKEZİ
İletişim Tel: 0 264 273 53 53
E-mail: haber@medyabar.tv

medyabar.tv basın ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan medyabar.tv sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Portalımızda yayınlanan haber, fotoğraflar ve videolar izin alınmaksızın kaynak dahi gösterirse bile, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. 


GİZLİLİK İLKELERİ
Sitemizi ziyaret etmeden önce aşağıda yazılı kullanım ilkelerini mutlaka okumanızı öneririz. Bu şartları kabul etmeniz halinde sitemizden faydalanırken kurallarımıza uymanız yararınıza olacaktır. Lütfen Kullanım İlkelerimizin tamamını okuyunuz. www.medyabar.tv herkese açık bir web sitesidir.
www.medyaba.tv kullanıcılarının kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişemez. Bu bilgileri kullanıcılar isterse formlar yoluyla siteye gönderebilirler. Ancak, www.medyabar.tv donanım ve yazılım bilgilerinizi toplayabilir. Bu bilgiler arasında şunlar yer alır: IP adresiniz, tarayıcı türü' www.medyabar.tv; kullanıcılardan aldığı kişisel bilgileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, ev ve iş adresiniz, telefon numaranız, vb.) üçüncü bir kuruma satamaz, kamuoyuna yayınlayamaz, site içinde tutamaz. Alınan bilgiler sitenin ziyaretçi profili, raporlama ve hizmetlerin tanıtımına kaynak olması için yönlendirici özellik taşır.
www.medyabar.tv sizden aldığı bilgileri şu amaçlar için kullanır: Web sitesini iyileştirmek, geliştirmek, kaliteyi korumak Ziyaretçi profili ve genel istatistik veriler oluşturmak Ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandığı ile ilgili eğilimlerini belirlemek Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek Elektronik posta yoluyla basın bültenleri veya bildirimler göndermek Etkinlik ya da yarışma için liste oluşturmak
www.medyabar.tv'yi kullanmakla;
Herhangi bir kullanıcının yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından medyabar.com'un sorumlu tutulamayacağını,
Kullanım ilkelerinin zaman zaman değiştirebileceğini,
Diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza verecek zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.
Aşağıda belirtilen durumlarda www.medyabar.tv sitesini kullanıcılara kapatabilir:
Yanlış, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda.
İstenilen bilgilerin içine ilan, reklam, duyuru, özel veya tüzel kişiliklere hakaret içeren ifadeler kullanıldığında
Çeşitli yollarla siteye yapılan saldırılar sırasında
Virüs nedeniyle sitenin yapısının bozulmasıyla
Kod ve yazılım da dahil, sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır.
www.medyabar.tv'nin yazılı izni olmadığı sürece sitede yer alan bilgiler; başka bir bilgisayara yüklenemez, değiştirilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yeniden yayınlanamaz, postalanamaz, dağıtılamaz. Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı www.medyabar.tv'a aittir
www.medyabar.tv, kullanım ilkelerimizle ilgili yorumlarınızı almaktan memnuniyet duyacaktır. Sitemizi zenginleştirebileceğini düşündüğünüz konuları ya da sitemizle ilgili yaşadığınız bir problem olursa lütfen bizimle paylaşın.
haber@medyabar.com

Reklam


En Çok İzlenenler
Son Yorumlar

Sitedeki Online Kullanıcı Sayısı : 9